Tikroji biorevitalizacija – balandžio 16 dieną

Biorevitalizacija – odos kokybės pagerinimas ir senėjimo procesų sulėtinimas. Biorevitalizacijos metu į poodinį odos sluoksnį suleidžiama nestabilizuota hialurono rūgštis, kuriai pradėjus skaidytis organizmas yra „suaktyvinamas“ ir pradeda atsijauninti pats. Biorevitalizacijos rezultatas pradeda ryškėti po truputį ir geriausiai matosi po poros savaičių.

Balandžio 16 dieną Kaune vyks seminaras apie biorevitalizaciją su idune hialuronu. Jį ves Indrė Buslienė – Kauno kolegijos lektorė ir specialistė, klinikinėje kosmetologijoje sukaupusi 10-ies metų patirtį. Lektorė injekcijų įgūdžius tobulino stažuotėse Italijoje, taip pat nuolat tobulinasi seminaruose ir kvalifikacijos kėlimo kursuose Lietuvoje.

Seminaro dalyviams įteikiami sertifikatai.

Dalyvių skaičius ribotas. Būtina išankstinė registracija nurodytais kontaktais:

PROCO, Savanorių pr. 277, Kaunas. Tel.: 8 655 578 95, el. p.: info@proco.lt

Vita, tel.: 8 640 220 10, vita@proco.lt

Inga, tel.: 8 640 138 53, info@benexere.lt Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Sutinku