Privatumo politika

Slapukų (angl. cookies) naudojimas

UAB “Solandra” naudoja trečiųjų šalių (Google Analytics) slapukus savo svetainėje. Pirmojo apsilankymo svetainėje metu slapukai surenka ir saugo informaciją apie Jūsų IP adresą, naudojamą prietaisą, apsilankymo laiką ir kitą naršymo istoriją. Slapukų naudojimas palengvina jūsų prieigą prie svetainės bei leidžia mums apibendrinta forma analizuoti jūsų naršymo duomenis ir kryptingiau panaudoti tam tikrus informacinius įrankius ateityje. Informacija taip pat perduodama ir saugoma “Google” serveriuose JAV. Trečiosios šalys gali teikti analitikos duomenų stebėjimo, apdorojimo ir naudojimo paslaugas UAB „Solandra“. Naudodamiesi svetaine, Jūs sutinkate su tokiu slapukų naudojimu.

Jei nesutinkate, kad slapukai būtų įrašomi, galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Duotą sutikimą galite bet kada atšaukti, ištrindami naršymo istoriją.

Naujienlaiškio prenumeratos taisyklės

UAB Solandra naujienlaiškis skirtas informuoti prenumeratorius apie įmonės teikiamas paslaugas ir naujoves

Kiekvienas UAB "Solandra" naujienlaiškio prenumeratorius turi teisę bet kada pakeisti prenumeratą arba prenumeratos visiškai atsisakyti.

Taip pat jūs turite teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir teisę reikalauti ištaisyti neteisingus, neišsamius, netisklius savo asmens duomenis.

Prenumeratoriui atsisaskius nuo UAB "Solandra" naujienlaiškio prenumeratos, UAB "Solandra" betenka teisės tavrkyti jūsų asmens duomenis, kuriuos pateikėte užsakydami naujienlaiškį.

Užsiprenumeravę UAB "Solandra" naujienlaiškį, Jūs sutinkate, kad įmonė tvarkytų Jūsų pateiktus asmens duomenis tiesioginės rinkodaros tikslais.

UAB "Solandra" įsipareigoja neperduoti tretiesiems asmenims duomenų, kuriuos prenumeratorius pateikė užsakydamas UAB "Solandra"naujienlaiškį (išskyrus naujienlaiškio siuntimui būtinosinformacijos perdavimą įmonei, vykdančiai UAB "Solandra" naujienlaiškio siuntimą )

Užklausų administravimas

Per svetainės užklausos formą arba konkrečiam vadybininkui elektroniniu paštu pateikta informacija apie Jus (vardas, telefonas, elektroninio pašto adresas ir kt.) naudojama užklausos administravimo tikslais (atsakymas į dominantį klausimą, produktų pasiūlymų pateikimas ar kitos informacijos patikslinimas). Informacija nepatenka į automatizuotai tvarkomas duomenų bazes be atskiro Jūsų sutikimo.

Jūs turite teisę bet kuriuo metu pareikalauti, kad UAB „Solandra“ ištaisytų ar sunaikintų Jūsų pateiktus asmens duomenis arba sustabdytų tokių duomenų naudojimą.

 

Atsakomybės ribojimas

UAB „Solandra“ siekia, kad svetainėje pateikta informacija būtų atnaujinta, tiksli ir išsami, tačiau negarantuoja visiško informacijos tikslumo. Kai kurie paveikslėliai naudojami iliustracijų tikslais ir negarantuoja, kad šiuo metu prekiaujama tiksliai tokiais pačiais modeliais ar prekėmis.

Svetainės turinys gali būti pakeistas, pataisytas, papildytas ar panaikintas bet kuriuo metu. Kadangi interneto paieškos sistemos nepateikia atnaujintos informacijos realiu laiku, UAB „Solandra“ neatsako už galimą informacijos neatitikimą naudojantis paieškos sistemomis.

UAB „Solandra“ neatsako už Jūsų asmens duomenų tvarkymą svetainėse, į kurias patekote per nuorodas, esančias UAB „Solandra“ svetainėje, tame tarpe atstovaujamų prekių ženklų puslapius bei už Lietuvos Respublikos ribų esančias Solandra grupės įmones.

Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Sutinku